Olly Murs na jego Happy Hour: It's like sobotni wieczór na wynos spełnia TFI piątek!

Na jedną noc tylko, Olly Murs jest przejęcie pub Essex na gwiazdę-nabijanie noc zabawy, gry, muzyka i czat…

Happy Hour z Olly Murs główny obraz

Od najbliższych Runner-up na X Factor w 2009, Olly Murs widział swoją karierę przejść od siły do siły. Aby uczcić prawie 10 lat na górze, w sobotę, bardzo lubi pop Star i Voice UK trener przejmuje pub w jego rodzinnym mieście Essex na dżem-opakowane noc zabawy i gry-i, oczywiście, wiele hitów-przed specjalnie zaproszonych odbiorców przyjaciół , rodziną, fanami i sławnymi twarzami.

Zanim Strona naprawdę się dzieje, czasy TV dogonił Olly Murs, 34, aby dowiedzieć się, co jest w sklepie…

Jak można opisać Happy Hour? Jak to porównać do specjalnych ITV zrobiłeś w 2014?

"Przejmujemy King's Oak pub w Essex i mnóstwo zabawy. To jak Sobota noc na wynos spełnia TFI piątek… rzeź, ale w dobry sposób. Jestem gospodarzem show i[The Chase host] Bradley Walsh jest właścicielem pubu… i mój tata show! Ten show podsumowuje moją osobowość więcej niż poprzednie specjalne zrobiłem. Chciałem uczcić prawie 10 lat w branży poprzez zabawę i mam kilka sławnych przyjaciół łączących się.

Olly Murs i Bradley Walsh

Olly cieszy się trochę żartów z jego "ojciec Showbiz" Bradley Walsh

Grasz w jakieś gry w pubie?

Tak! Sir Tom Jones, mój kolega trener na głos, wyskakuje i gramy rzutki. Nie wiedziałem o tym, ale najwyraźniej Tom uwielbia grać w rzutki, więc to ja przeciwko niemu i przegrany ma jeść różne "grub pub", który tradycyjnie służył w pubach w całym kraju. Niektóre z jego przerażające… jak rzeczy, które można zobaczyć na I'm a Celebrity… ZaPoznajcie się stąd! "

Kto jeszcze możemy się spodziewać?

"Emma Willis organizuje nasze karaoke koło zabawy. Na głos, jestem zawsze próbuje Tom śpiewać i myślałem, że gdybym mógł zachęcić go do pubu do gry w rzutki, mógłbym przekonać go do śpiewania piosenki ze mną… tak zrobiliśmy! Ja również zrobić specjalną wydajność z Jennifer Hudson. Miło jest mieć głos "Rodzina" tam. Jeśli chodzi o to, kto jeszcze śpiewa, będziesz musiał poczekać i zobaczyć… "

Emma Willis Olly Murs Happy Hour

Każdy, kto śpiewa piosenkę? Emma Willis gospodarzem kącik karaoke

Będziesz śpiewać kilka piosenek nie będzie?

Tak! I'll be Performing mój ostatni singiel, przenosi, z mojego nowego a[Olly’s sixth album You Know I Know]lbumu plus wiele hitów, że ludzie będą wiedzieli. Kiedy śpiewam te stare piosenki to dziwne myśleć, jak szybko czas przeleciał. Aby wrócić do Essex i świętować mój czas w branży z wszystkich moich znajomych i rodziny na ten show jest całkiem fajny.

Olly Happy Hour fanów

Olly serenady niektóre z jego największych fanów na kameralny koncert

To będzie 10 lat w przyszłym roku, ponieważ byłeś na X Factor. Czy jesteś zadowolony z tego, jak Twoja Kariera poszła w tym czasie?

"Kiedy otrzymasz niesamowite możliwości tak, nie chcesz pozwolić jej odejść. Byłem bardzo świadomy, że gdybym wziął trzy lub cztery lata od hotelu, ludzie mogą zapomnieć o mnie, czy nie chce mnie usłyszeć już, więc wiedziałem, że muszę cieszyć się każdą chwilą. Spędziłem zbyt wiele lat pracy w biurach i sprzedaży kuchni, i dając ludziom doradztwo w zakresie rachunków za energię tracić czasu nie robi nic. Uwielbiam śpiewać, wykonywać i robić pracę TV, więc jeśli mogę robić to dla pracy, niesamowite. "

Jaki jest Twój ulubiony "Happy Hour" drink? A jaki jest Twój pomysł na wielką noc?

"Cóż, kiedyś kochać kufel piwa, ale jestem nietolerancyjny do drożdży teraz. Więc będę prawdopodobnie ładne truskawki i wapno cydr lub gin i tonik. Ja po prostu cieszyć się czas spędzony z dobrymi przyjaciółmi. Zawsze mówię, że to nie jest miejsce, z którym się liczy. "

Olly i zespół Happy Hour

Olly na obchody prawie 10 lat na górze, od najbliższych Runner-up na X Factor w 2009

Jakie są Twoje plany na Boże Narodzenie?

"Co dwa lata, mamy wszystkie rodziny razem na Boże Narodzenie i zazwyczaj nosić fantazyjne sukienki; coś celebracja. W tym roku jesteśmy o osiemdziesiątych tematyce Bożego Narodzenia. Nie mówię ci, kim idę, ale mam zamówione ubranie i wygląda to niesamowicie. "

A potem będziesz bez wątpienia szykuje się na zajęty 2019?

"tak, będę robić głos od stycznia do kwietnia i jestem bardzo podekscytowany powrót w mix z tym. Potem jest mój Tour Wielkiej Brytanii i więcej nowych singli. Więc to będzie zajęty w przyszłym roku, ale nie mogę się doczekać!

Happy Hour z Olly Murs jest w sobotę 15 grudnia o godzinie 21:00 w ITV.

Post Olly Murs na jego Happy Hour: It's like sobotni wieczór na wynos spełnia TFI piątek! ' pojawił się pierwszy na co ' s w telewizji.