Czy EastEnders aktorka Lucy Benjamin powrót do mydła jako Lisa?

… Tamzin Outhwaite który gra jej najlepszy kolega Mel z pewnością ma nadzieję!

EastEnders Lisa

Przyjaciele są cienkie na ziemi dla Mel Owen w EastEnders.

Z wszystkich kreślenia, intryg i zdrady, że jest brzęczenie wokół w jej mózgu jako Mel przygotowuje się do jej nowego roku ślub-podczas którego jest potajemnie planuje zemścić się na jej bigamist narzeczony Ray Kelly-ona może z pewnością zrobić z drużyny. I jest jedna kobieta, która z pewnością prowadzić opakowanie…

"Lisa[Fowler] mogła wrócić!", powiedział alter ego Tamzin Outhwaite jej charakter samotnych kłopotów.

"Mel naprawdę nie ma żadnych kolegów. Jej kolega był Lisa.

Mel Owen w EastEnders w sukni ślubnej

Mel nie ma wielu kolegów w EastEnders

Lisa, która była grana przez Lucy Benjamin, jest Mama Louise Mitchell, i był ostatnio widziany na mydło w 2017, kiedy jej córka była hospitalizowana po spalonej przez bullies. Lisa wkrótce w lewo, z jej kruche zdrowie psychiczne w spadku, po próbie wyrwać Louise.

"Ostatni raz Mel widział lisa ona idzie do Instytutu. To był brzemienny, "przypomniał Tamzin. "Chciałabym znów pracować z Lucy, kiedyś mieliśmy genialny czas."

Mel zręcznie kreślone zemsty zagra na jej nowy rok dzień ślubu. Choć Mel faktycznie nie planuje się innym Pani Kelly, ona ma duży strój, Kościół, Goście, recepcji w Vic, partia. Ale nie druhny.

"Nie ma linii, gdy Mel przygotowuje się do ślubu, gdy Ray mówi:" nie powinieneś Pana Druha robić? " I Mel mówi: "Och tak, spójrz na kolejkę kobiet tam". Mel nie ma druhny, "ujawniła aktorka.

"I'd Love Mel mieć niektórych kobiet przyjaciół", dodała. "Może Ray ex żony mogą pozostać na!"

Aby dowiedzieć się, jak Mel Owen 's nowego roku dzień ślubu rozgrywa się, oglądać EastEnders na nowy rok w dniu BBC1 od 20:00.

Post jest EastEnders aktorka Lucy Benjamin powrót do mydła jako Lisa? pojawił się pierwszy na co ' s w telewizji.